Reštaurácia - Goralská izba

Máte chuť na niečo výnimočné?

Nechajte si popriať dobrú chuť v jedinej originálnej a pravej goralskej izbe. Vychutnajte si prekrásny pohľad na panorámu Belianskych Tatier na našej terase a buďte si istý, že rovnakým dojmom na Vás zapôsobí aj naša kuchyňa .

Pred Vianocami 2014 sme prijali pozvanie ukázať naše kuchárske umenie aj v Televízii Markíza v relácii Teleráno. Fotografie z natáčania nájdete nižšie, pod krátkym videozostrihom z nášho účinkovania.


Započúvajte sa do šumu sektu Topoľčianky 1933, zabudnite na všednosť každodenného života a nechajte sa unášať atmosférou večera v našom Aperitiv Bar.

Prijmite pozvanie do našej originálnej Goralskej reštaurácie, kde pre Vás pripravujeme špeciality, ktoré Vám nikde inde nepripravia. Ochutnajte našu kuchyňu a skvelé vína z vinotéky, kde na Vás čaká viac než 15 vín. Buďte originálny a odlišný zároveň a ochutnajte 6 druhov tatranského čaju. Máte chuť na digestív, tak tu máme V.S.O.P brandy s príchuťou hrušky. Neveríte, tak to musíte vyskúšať.

Všetky jedlá sú výnimočné, ak sa pripravujú s láskou. Tie, ktoré podávame u nás v penzióne Aja v Ždiari, sú pripravované z láskou a potešením . Sú pripravované z čerstvých surovín a tiež snažíme používať najmä sezónne potraviny. Preto sa Vás vždy snažíme prekvapiť originálnym a netradičným jedálnym lístkom, v ktorom nájdete jedlá, ktoré Vam nikde inde nepripravia .

Share
Czech English German Hungarian Polish Russian